Фестиваль Burning Man та велосипеди

Щорічний фестиваль Burning Man відвідують до 100 000 учасників, проте пересуватись там можна лише на велосипеді!

Burning Man

Щорічний фестиваль мистецтва «Burning man» - Палаюча людина, відбувається в пустелі Блек-Рок, штат Невада, де на кілька днів виростає ціле місто.

Єдиний транспорт, на якому можна пересуватись на території фестивалю, це – велосипед.

Burning Man

Щороку тисячі людей – митці, художники, творчі особистості, музиканти і не тільки – приїздять у пустелю на 8 днів, стільки часу триває фестиваль. До відкриття фестивалю у містечку споруджують різні арт-об’єкти та скульптури, які по завершенні спалюють або розбирають і відвозять у інші міста.

Burning Man

Перший фестиваль «Burning man» відбувся у 1986 році на одному з пляжів Сан-Франциско, коли кілька молодих людей спалили дерев’яну статую людини. Від так, щорічно кількість бажаючи взяти участь або відвідати фестиваль зростала, через що його було перенесено у пустелю. Мета фестивалю – об’єднати людей, що живуть у стилі «радикальне самовираження», прагнуть свободи мислення та вибору, переслідують мету збереження планети. На території фестивалю людина може нарешті бути собою, не очікуючи зауважень чи дивних поглядів від оточуючих, тому майже усі учасники зазвичай перебувають на фестивалі у різноманітних костюмах.

Фестиваль нагадує фантастичне кіно, де кожен живе так як йому до вподоби, де кожний учасник повинен по завершення фестивалю прибрати усе за собою та залишити місце яким воно було до приходу людини.

Burning Man

У 2017 році, покинуті на фестивалі велосипеди було передано мешканцям країни, які стали жертвами ураганів «Харві» та «Ірма». Так, за підрахунками експертів BBC, «Харві» знищив більше 500 000 автомобілів, через що у місті Х’юстон  з’явились проблеми з пересуванням.

У вересні 2017 року волонтерами було зібрано близько 5 000 залишених у пустелі велосипедів.

Burning Man

Велосипеди відчистили від прикрас та передали мешканцям Х’юстона та Флориди.

Burning Man

Коментарі